Diskuzní fórum Nejrychlejší fórum ze všech...
Poslední příspěvek
Příspěvků
Témata
Fóra
18.06.2007 12:27 
4
4
Zde můžete zveřejnit akci kam se chystáte na lezení o víkendu! Pokud sháníte ještě nějaké lidi na lezení aj... Na to aby bylo možné zde vkládat příspěvky se musí každý nejprve zaregistrovat a poté může vkládat své přízpěvky už sám! Administrátor tohoto fóra mu pak přidělí pravomoce, které může na tomto fóru provádět!Tyto pravomoce udělí administrátordo 24 hodin. Má to svou výhodu protože nemusíte nikoho otravovat a on pokud bude chtít někam jet tak to sem napíše! A uvědomte si, že ne kaľdý má možnost přijít na schůzi ve čtvrtek! To, ale neznamená,že nechce nikam jet o víkendu lozit!!!
 
0
0
Zde můžeté dávat inzeráty na akce typu odjezd druhý(třetí...) den ... Na skály(okolní popřípadě vzdálenější), na umělou stěnu(Považská,Rajče,Břeclav ....) v zimě, Tatry, Rax Alpe a jiné na vytížení auta ....
30.07.2007 09:23 
12
8
Zde vkládejte přízpěvky na akce, které jsou na více dnů, popřípadě týdnů....... Na to aby bylo možné zde vkládat příspěvky se musí každý nejprve zaregistrovat a poté může vkládat své přízpěvky už sám! Administrátor tohoto fóra mu pak přidělí pravomoce, které může na tomto fóru provádět!Tyto pravomoce udělí administrátor do 24 hodin.
 
0
0
Zde se zveřejňují informace k probíhajícímu kurzu nováčků! Na to aby bylo možné zde vkládat příspěvky se musí každý nejprve zaregistrovat a poté může vkládat své přízpěvky už sám! Administrátor tohoto fóra mu pak přidělí pravomoce, které může na tomto fóru provádět!Tyto pravomoce udělí administrátor do 24 hodin.
13.02.2007 07:36 
2
1
Rubrika pro ty co nabízejí nebo shánějí něco z lezeckého či horolezeckého vybavení
This forum powered by Phorum.